Fakulteta za energetiko je dne 19. maja 2021 organizirala informativni dan za vpis na MAG in DR študijski program Energetika

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru bo v študijskem letu 2021/2022 izvajala dva podiplomska študijska programa, in sicer:

Zainteresirani so dodatne informacije v zvezi z študijskima programoma, načinu študija ter o prijavnih in vpisnih postopkih pridobili na informativnem dnevu, ki je potekal v sredo, 19. maja 2021, ob 11.00 in ob 16.00.

Obe predstavitvi sta potekali na daljavo z uporabo programskega orodja MS Teams.

Za vse kandidate, ki ste informativni dan morebiti zamudili, smo pripravili posnetek predstavitve, ki je na voljo na naslednji povezavi.

Vse informacije v zvezi s vpisom na podiplomska študijska programa lahko dobite tudi na spletni strani fakultete: https://www.fe.um.si/bodoci-studenti/vpis-na-fe-um/vpis-na-podiplomski-studij.html.

Priključi se tudi ti!