18. in 19. maja bosta potekala Informativna dneva za podiplomski študij na FE UM.

Vabimo vas, da se nam pridružite na informativnih dnevih za podiplomski študij, ki bosta potekala:

-        v sredo, 18. maja 2022, ob 16.00 na Inštitutu za energetiko FE UM, Vrbina 18, Krško in

-        v četrtek, 19. maja 2022, ob 16.00 na Fakulteti za energetiko UM, Koroška cesta 62a, Velenje.

Podrobneje bomo predstavili študij na obeh podiplomskih študijskih programih, ki jih izvaja Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru, in sicer:

-        na magistrskem študijskem programu Energetika 2. stopnje (redni in izredni študij) ter

-        na doktorskem študijskem programu Energetika 3. stopnje (izredni študij).

Na informativnih dnevih bomo predstavili tudi obštudijske dejavnosti na fakulteti, vpisne pogoje, roke za prijavo ter ostale pomembne informacije, povezane s študijem, seveda pa bomo na voljo tudi za vsa vprašanja.

Po predstavitvi bo sledil ogled prostorov, kjer se izvaja študijski proces.

V sklopu informativnih dni v Krškem bo potekal tudi »Dan odprtih vrat Inštituta za energetiko FE UM«, kjer bomo udeležencem predstavili dejavnosti, ki se izvajajo na Inštitutu za energetiko FE UM ter najnovejšo raziskovalno opremo, ki je bila dobavljena v zadnjem obdobju.

Vljudno vabljeni k udeležbi.