Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru se bo udeležila letošnje 15. Informative na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru se bo udeležila 15. Informative, sejma izobraževanja in poklicev, ki bo potekala v petek, 19. in soboto 20. januarja 2024 od 9. do 18. ure na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

V petek, 19. in soboto, 20. januarja 2024 bo na prizorišču 1 med 14:45 in 15:10 potekala predstavitev študijskih programov Fakultete za energetiko.

Sejem izobraževanja in poklicev - INFORMATIVA je enkratna priložnost, saj na enem mestu obiskovalci dobijo vse ustrezne informacije iz prve roke. Obiskovalcem − učencem, dijakom, študentom, podiplomskim študentom in staršem − je tako olajšana odločitev, katere izobraževalne programe obiskati v času uradnih informativnih dni in kam nato oddati svojo prijavnico za vpis. Informativa tako pomaga veliki večini odgovoriti na vprašanje ”KAM NAPREJ”. Številnim pomaga najti informacije o štipendijah, zaposlitvenih priložnostih doma in v tujini, prekvalifikacijah in številne druge z izobraževanjem in zaposlovanjem povezane informacije.

Vstop na dogodek je prost.