Poletni tabor energetike za dijake bo potekal od 21. 8. do 25. 8. 2023, na Inštitutu za energetiko FE UM.

Spoštovani dijaki in dijakinje!

Na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru bomo od 21. do 25. avgusta 2023, kot vsako leto, izpeljali tradicionalni Poletni tabor energetike, na katerem boste imeli odlično priložnost, da razširite svoje znanje in veščine s področja energetike ter obnovljivih virov energije.

Na taboru boste sodelovali v različnih delavnicah, ki jih vodijo strokovnjaki s področja energetike, kjer boste pridobili praktične izkušnje in uporabne veščine.

Pripravite se za vznemirljive aktivnosti!

V tem tednu boste obvladali 3D modeliranje in 3D tiskanje, naučili se boste sestaviti električne generatorje in veterne turbine.

In kar je najboljše - imeli boste priložnost preizkusiti kako se energija vetra pretvori v električno energijo!

Ne glede na to, ali ste že strokovnjak ali šele začetnik, je tukaj nekaj za vsakogar!

Prijavite se zdaj in se nam pridružite v tednu polnem odkritij in inovacij!

Kliknite na povezavo za prijavo: https://forms.office.com/e/13vjb5DPJz

Pohitite, število mest je omejeno!

Ne zamudite te izjemne priložnosti, da poglobite svoje znanje in razširite obzorja na področju energetike in obnovljivih virov energije.

Tabor je namenjen vsem dijakom od 1. do 3. letnika tehničnih srednjih šol in gimnazij, ki so radovedni in strastni do energetike.