Spletna predstavitev bo potekala 28. maja 2020 ob 11. in 16. uri

Na Fakulteti za energetiko UM bomo informativni dan za vpis na podiplomski študij izvedli v četrtek, 28. maja 2020 ob 11. in 16. uri.

Informativni dan bo potekal preko spleta (videokonferenčni sistem) s pomočjo programskega orodja MS Teams.

Na informativnem dnevu bomo podrobneje predstavili

-        Magistrski študijski program Energetika 2. stopnje ter

-        Doktorski študijski program Energetika 3. stopnje.

Poleg študijskih programov in načina poteka študija, bomo podrobneje predstavili informacije o vpisnih pogojih, možnostih in pogojih študija, zaposlitvene možnosti in možnosti nadaljevanja izobraževanja ter druge informacije, ki so pomembne pri odločitvi za izbiro študija.

Do dogodka boste lahko dostopali na naslednjih povezavah:

Informativni dnevi FE UM za podiplomski študij 2020/2021 – dopoldanski termin

Informativni dnevi FE UM za podiplomski študij 2020/2021 – popoldanski termin

Morebitna vprašanja o podiplomskem študiju na Fakulteti za energetiko UM nam lahko zastavite že pred samo predstavitvijo na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Vljudno vabljeni k udeležbi.

Kratka navodila za namestitev in uporabo orodja MS Teams

Uporabite spletni brskalnik Microsoft Edge ali Google Chrome in odprite povezavo do predstavitve študijskega programa.

Po kliku na povezavo se vam bo odprla spletna stran, kjer boste lahko izbrali dve možnosti:

-          "Prenesi aplikacijo za Windows" in

-          "Vključitev prek spleta".

Če imate aplikacijo Microsoft Teams že nameščeno na vaši napravi, se bo aplikacija samodejno zagnala oz. vas bo k temu pozval brskalnik. V kolikor aplikacije ne želite namestiti, izberite »Prekliči« in nato »Vključitev prek spleta«.

Če vas bo brskalnik pozval k dovoljenju za uporabo kamere in mikrofona, dovoljenje odobrite. Kljub temu predlagamo, da zaradi kvalitete izvedbe predstavitve v začetku kamero in mikrofon izključite, in jo vključite v okviru razprave oz. vprašanj.

Ko ste pripravljeni, kliknite gumb »Pridruži se zdaj«.