10. aprila 2024 med 10. in 16. uro.

Dogodek, ki bo potekal v sredo, 10. aprila, med 10. in 16. uro, v prostorih Kulturnega doma Krško, Trg Matije Gubca 2, organizira Zavod RS za zaposlovanje (Območna služba Sevnica).

Dogodek bo povezal delodajalce in iskalce zaposlitve, srednješolsko mladino in vse, ki vas zanima ponudba na trgu dela. Skratka vse, ki iščete delo, nove zaposlitvene in karierne poti ter se želite podrobneje seznaniti z možnostmi pridobivanja dodatnih znanj in spretnosti, po katerih povprašujejo delodajalci v regiji.

Na sejmu bo sodelovalo več kot 25 delodajalcev s področja proizvodne dejavnosti, energetike, gostinstva, turizma, trgovine, zdravstva, socialnega varstva, oskrbe starejših in drugih dejavnosti. Navzoči bodo tudi predstavniki vojske, policije in drugih institucij s področja izobraževanja.

Več o programu in delodajalcih, ki se bodo predstavili na povezavi.