Objavljen je bil Sklep o razpisu volitev v študentske svete članic in drugih članic Univerze v Mariboru

Oddaja kandidatur študentov in volitve v Študentski svet Fakultete za energetiko UM bodo v tem študijskem letu potekale preko spleta.

Vse informacije o volitvah so na voljo na povezavi: ssum.um.si/volitve.

Nekaj pomembnejših informacij:

• Zainteresirani študentje oddajo svoje kandidature do 20. 10. 2020 do 12.00 na povezavi.
  • Volilna komisija za volitve študentov kandidature pregleda in pripravi seznam popolnih kandidatur. Seznami kandidatov bodo javno objavljeni TUKAJ.
  • Predstavitve kandidatov bodo javno objavljene v času od 3. 11. 2020 do 17. 11. 2020 TUKAJ.
  • Študentje, ki imajo pravico voliti, bodo dodani v MS Teams ekipo, znotraj katere bodo lahko anonimno glasovali za študente, ki kandidirajo v njihovem letniku, študentskem domu oz. volilni enoti v katero spadajo.

Celotno besedilo Sklep o razpisu volitev v študentske svete članic in drugih članic Univerze v Mariboru: Sklep_o_razpisu_e-volitev_v_SS_clanic_UM_2020.pdf