Informativni dnevi na Fakulteti za energetiko so potekali v e-obliki 12. in 13. februarja 2021.

Dne 12. in 13. februarja 2021 so tudi na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru potekali informativni dnevi za vpis v dodiplomske študijske programe. Glede na trenutne omejitve so informativni dnevi potekali na daljavo, in sicer v petek, 12. februarja, ob 10. in 15. uri, ter v soboto, 13. februarja, ob 10. uri. Informativni dnevi so potekali s pomočjo programskega orodja MS Teams, ki se na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru v tem obdobju uporablja tudi za pedagoško delo.

Poleg predstavitve študijskih programov, obštudijskih aktivnostih Študentskega sveta FE UM in prijavno-sprejemnega in vpisnega postopka smo udeležencem predstavili virtualni sprehod po Inštitutu za energetiko Fakultete za energetiko.

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru ima sicer za študijsko leto 2021/2022 na I. stopnji za prvi letnik na lokacijah v Krškem in Velenju skupaj razpisanih 70 vpisnih mest za redni študij na visokošolskem strokovnem študijskem programu Energetika, 22 mest za redni študij na univerzitetnem študijskem programu Energetika in 20 mest za izredni študij na visokošolskem strokovnem študijskem programu Energetika.

Tisti, ki se niso uspeli udeležiti spletnih informativnih dni v živo, si lahko predstavitev študija in študijskih programov Fakultete za energetiko UM ogledajo na povezavi:

Priključi se tudi ti!