Trenutno študijski proces na Fakulteti za energetiko UM poteka »v živo«, na klasični kontaktni način.

V primeru, da se bo v nadaljevanju študijskega leta določen del študijskih obveznosti izvajal na daljavo, ga bomo izvajali s programskim orodjem MS TEAMS.

Navodila za namestitev programskega orodja MS TEAMS najdete tukaj.

Pogoj za namestitev je predhodni prevzem digitalne identitete.

Vse informacije o IKT storitvah, ki jih študenti lahko uporabljate v okviru infrastrukture UM, lahko najdete na https://it.um.si/studenti/Strani/default.aspx.

V kolikor boste imeli težave z nameščanjem programskega orodja MS TEAMS, se lahko obrnete na našega IKT koordinatorja, g. Marka Mlakarja (Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.).

Hkrati vas prosimo, da redno spremljate našo spletno stran in vaš fakultetni e-mail račun.

Tags: Program: VS,UN,MAG,DR
Letnik: 1. letnik,2. letnik,3. letnik