Vljudno vabimo vse študente, da sodelujejo v nagradni igri »TOGETHER – STUDENT’s STORY of CHANGING ENERGY CONSUMPTION BEHAVIOUR«

V okviru projekta »TOGETHER« je bila izvedena uspešna namestitev pametnih merilnih sistemov v štirih pilotnih stavbah v Krškem in v Mariboru. Sistemi omogočajo učinkovito upravljanje z energijo in nudijo uporabnikom stavbe povratno informacijo glede porabe energije. Slednje služi namenu ozaveščanja in spreminjanju navad uporabnikov.

Več o nameščenih pametnih merilnih sistemih v priponki in video posnetkih.

CE51_TOGETHER_Pilotni_sistemi.pdf

Študente Fakultete za energetiko vabimo, da sodelujejo v nagradni igri »TOGETHER – STUDENT’s STORY of CHANGING ENERGY CONSUMPTION BEHAVIOUR« in nam kot uporabnik stavbe pošljejo svojo zgodbo, z opisom izkušenj in primeri vedenja glede porabe energije.

Najboljše zgodbe bodo nagrajene.

Nagradna igra traja do 5. oktobra 2018.

Več o nagradni igri in pogojih sodelovanja v priponkah.

TOGETHER_poziv_studenti_nagradna_igra.pdf

TOGETHER_studenti_nagradna_igra_Splosni_pogoji.pdf