GRASPINNO – 2. srečanje projektnih partnerjev

8. in 9. marca 2017 je v Benetkah potekalo 2. srečanje projektnih parterjev projekta GRASPINNO (Transnational model, strategies and decision support for innovative clusters and business networks towards green growth, focusing on green e-procurement in EE/RES for energy refurbishment of public buildings).
Prvi dan srečanja, so bile po uvodnem pozdravu organizatorja, predstavljene že opravljene aktivnosti projekta GRASPINNO po delovnih paketih. Predstavniki Univerze v Patras-u so predstavili nadgradnje spletnega orodja, ki bo uporabljeno za izvajanje zelenega javnega naročanja v okviru projekta. V nadaljevanju so bili predstavljeni posamezni piloti in pilotne aktivnosti, ki se bodo izvajale v naslednjih mesecih.
Drugi dan srečanja je uvodni predstavitvam s področja zelenega naročanja ter projekta s področja energetsko učinkovitih šol, sledil sestanek tehničnega ter organizacijskega odbora projekta GRASPINNO.

Graspinno