Informativni dnevi na FE

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru je dne 10. in 11. februarja 2017 organizirala Informativne dneve za vpis v oba dodiplomska študijska programa Energetika, ki jih fakulteta razpisuje v študijskem letu 2017/2018. Informativni dnevi so potekali na Inštitutu za energetiko v Krškem ter prostorih fakultete v Velenju, in sicer v dveh terminih v petek ter enem v soboto. Udeleženci informativnih dni so poleg informacij o študiju na fakulteti pridobili tudi informacije o obštudijskih aktivnostih, prijavno sprejemnem postopku, ogledali pa so si lahko tudi laboratorijske prostore fakultete.
Število udeležencev informativnih dni se že četrto leto povečuje, kar kaže na povečano zanimanje za ta perspektivni študij.Udelezenci4

Udelezenci3Udelezenci2Udelezenci1ProdekanOgledOpreme3OgledOpreme2OgledOpreme1

MIC1MIC2